TÜHİD yola Fügen Toksü ile devam edecek

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) Olağan Genel Kurulu’ndan sonra gerçekleştirilen ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı

30.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) Olağan Genel Kurulu’ndan sonra gerçekleştirilen ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. 2011-2014 döneminde de TÜHİD’in Fügen Toksü’nün Başkanlığında devam etmesine karar verildi.

TÜHİD Yönetim Kurulu’nun görev paylaşımı şöyle gerçekleşti; Fügen Toksü (Başkan), Bârika Göncü (Başkan Yardımcısı), Gonca Karakaş (Genel Sekreter), Merih Güngör (Sayman), İsmail Bayazıt (Üye), Kerem Türkman(Üye), Tolga Yücel (Üye).

Başkan Fügen Toksü, TÜHİD’in yeni döneminde, 40.yılını da kutlayacağını vurgulayarak, mevcut çalışmalara ilave olarak halkla ilişkiler mesleğinin geleceğinin şekillendirilmesine odaklanılacağını, halkla ilişkilerden yararlanan yönetici grubunun genişletilmesi için meslek standartları konusunda çalışılacağını ve ayrıca, genç iletişimcilerle de ilişkilerin geliştirilmesine yönelik çalışmaların planlanacağını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.