TÜHİD’de Fügen Toksü yeniden başkan

TÜHİD Olağan Genel Kurulu sonrasında yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Fügen Toksü...

12.05.2008 - 11:18 | MediaCat

TÜHİD Olağan Genel Kurulu sonrasında yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Fügen Toksü
Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine yeniden seçildi.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) Olağan Genel Kurul toplantısı 28 Nisan 2008 tarihinde yapılmıştı. İlk Yönetim Kurulu toplantısında görev taksimi yapan TÜHİD Yönetim Kurulu, 2008-2011 döneminde de Fügen Toksü’nün Başkanlığında çalışmalarını sürdürme kararı aldı.

TÜHİD’in Başkan Yardımcılığını Yeşim Beyla, Genel Sekreterliğini Tuğçe Gürel, Saymanlığını Barika Göncü yaparken, Serra Görpe, Gonca Karakaş ve Mehmet Uçan Üye olarak Yönetim Kurulunda görev aldılar.

Başkan Fügen Toksü, TÜHİD’in, yeni faaliyet döneminde de halkla ilişkiler mesleğinin gelişimi için yoğun bir çalışma programına sahip bulunduğunu vurguladı. TOBB Türkiye Medya ve İletişim Meclisi’nde de “iletişim” sektörünü temsil eden TÜHİD, geçtiğimiz ay içinde “kamu yararına dernek” statüsüne ulaştı, ayrıca, UNDP Küresel İlkeler Sözleşmesini imzaladı ve KALDER’e üye olarak kabul edildi. TÜHİD aynı zamanda, CERP-Batı Avrupa Halkla İlişkiler Konfederasyonu Yönetim Kurulu’nda da temsil ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.