MediaCat

TÜAD’la ilham yolculuğu

19. Araştırma Zirvesi başlıyor.

TÜAD’la ilham yolculuğu

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından düzenlenen Araştırma Zirvesi, 26-27 Nisan tarihinde Conrad Otel’de araştırma severlerle buluşmak için gün sayıyor.

Bu yıl “İlham Yolculuğu” temasıyla, sektöre ilham veren bir katma değer yaratma süreci olarak araştırmanın veri ve veri kaynaklarıyla sinerji yolculuğuna odaklanacak zirve, gazeteci ve yazar Fatoş Karahasan moderatörlüğünde farklı panel ve sunumların yanı sıra büyük veriyi anlamlı kılan araştırmacıların ve veri bilimcilerinin artan önemini katılımcılarına rakamlarla ispatlayacak.

Aralarında Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, Türk Tarih Profesörü İlber Ortaylı, BiTaksi CEO’su CEO’su Nazmi Salur ve TAV Havalimanları Kurumsal İletişim Direktörü Bengi Vargül gibi isimlerin bulunduğu konuşmacıların ve etkinlik programının tam listesi için Arastirmazirvesi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.