MediaCat

Tribal’a taze kan

Tribal Worldwide İstanbul, kadrosunu yeni bir isimle güçlendirdi.

Tribal’a taze kan

10 yılı aşkın süredir, başta içerik ve platform stratejileri olmak üzere dijital iletişim konusunda uzmanlaşan Berivan Akmanoğlu, Tribal Worldwide İstanbul Dijital İletişim Direktörü oldu.

Ajans dünyasına 2008 yılında McCann İstanbul’da adım atan Berivan Akmanoğlu, 2011 yılında Rabarba’ya geçerek, sosyal medya ekibinin kuruluş aşamalarında aktif rol üstlendi ve ekibi yöneten isim oldu. Burada Turkcell, Unilever, THY, Akbank, Pepsi ve Nestlé gibi birçok yerel ve global markanın dijital dünyaya ve sosyal medya platformlarına giriş süreçlerini yürüten Akmanoğlu, Rafineri ve Wanda Digital’de dört yıl geçirdi ve başta FMCG, telekomünikasyon, havacılık, perakende ve finans olmak üzere birçok sektörde 60’tan fazla markanın dijital stratejileri, yaratıcı süreçleri, platform kullanımları ve dijital entegre kampanyaları için çalıştı.

Berivan Akmanoğlu, yeni görevinde Tribal Worldwide İstanbul‘un tüm markalarının dijital iletişimlerinin sorumluluğunu üstlenecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.