MediaCat

Tribal Worldwide İstanbul’a taze kan

Ajans, kadrosunu yeni bir isimle güçlendirdi.

Tribal Worldwide İstanbul’a taze kan

TBWA\Istanbul bünyesinde kıdemli sanat yönetmeni olarak görev alan Ali Harun Sevinç Tribal Worldwide İstanbul’a transfer oldu. Sevinç, bundan sonra kariyerine Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Grup Yöneticisi olarak devam edecek.

Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Sanatlar ve Grafik Tasarım Bölümü mezunu olan Ali Harun Sevinç, iş hayatına Gram İstanbul’da adım attı. Ardından sırasıyla Fayda, Titrifikir, Rabarba ve TBWA\Istanbul’da çalıştı.

Reklamcılık kariyerinde 10 yılı geride bırakan ve bugüne dek Turkcell (GNÇ, fizy, TV Plus, Platinum) SOCAR, Yemeksepeti, NetWork, Koton, IKEA, İKSV Müzik, MediaMarkt, Enpara.com, CardFinans, Anadolu Sigorta, Biscolata, Luppo, Boombastic, Ülker (Yupo, Kremini, Oneo), Pepsi, Pınar, Akasya Kültür Sanat, Enuygun, İş GYO, Nef, Kuveyt Türk, Burgan Bank, Sensodyne, Bright Right gibi markalar için çalışan Sevinç’in yaptığı işler Felis, Kristal Elma, Effie, Kırmızı Ödülleri ve GMK’da birçok ödüle layık görüldü. Genç kreatif, 2016’da MediaCat’in 30 Under 30 listesinde de yer almıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.