Trend Micro’ya yeni pazarlama müdürü

Trend Micro'da Akdeniz bölgesinden sorumlu pazarlama müdürlüğüne yeni bir atama yapıldı...

10.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Sibel Yılmaz, Trend Micro’da Akdeniz bölgesinden sorumlu pazarlama müdürü olarak göreve başladı.

İnternet içeriği güvenliğinde global bir lider olan Trend Micro, Akdeniz bölgesinden sorumlu pazarlama müdürlüğü pozisyonuna Sibel Yılmaz’ın atandığını duyurdu. Yılmaz, pazarlama, satış, iş ortağı yönetimi, yazılım desteği, eğitim, danışmanlık ve proje uygulaması alanlarında önemli BT (Bilgi Teknolojileri) deneyimine sahip. 

Sibel Yılmaz kimdir?
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Sibel Yılmaz, profesyonel kariyerine Aknet’te bilgi teknolojisi destek mühendisi olarak başladı. Daha sonra, Sibnet Bilgisayar’ı kurdu ve genel müdürlüğünü üslendi. Microsoft Türkiye bünyesinde ISV kanal satış ortağı sorumlusu ve Microsoft Bilgi Çalışanı (IW) ürün grubu yöneticisi olarak çalıştı. Trend Micro’ya geçmeden önce, Adobe Akdeniz’de pazarlama müdürü olarak görev yapıyordu. Yılmaz, özellikle, gelişmekte olan pazarlarda iş geliştirme, pazarlama planlaması ve uygulaması, ürün yönetimi, üreticilerle ilişkiler, kanal yönetimi ve çalışan gelişimi gibi konularda uzmanlaşmış bulunuyor. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.