Chime Communications artık Türkiye’de

Türkiye pazarına, medya planlama şirketi “VCCP” ile giren Chime Communication, MediaTeamwork ile yapılan ortaklıktan sonra...

10.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye pazarına, medya planlama şirketi  “VCCP” ile giren Chime Communication,  MediaTeamwork ile yapılan ortaklıktan sonra  “VCCP MediaTeamwork”  olarak faaliyet gösterecek.

Yönetim kurulu başkanlığını,  Saatchi&Saatchi’ninde kurucularından olan Lord Timothy Bell’in yürüttüğü, Amerika , Avrupa ve Ortadoğu da 50 ofis ve 1200  üzerinde  personeli olan Chime Communication, dünyanın en önemli iletişim gruplarından biri.

Bünyesinde, PR şirketi “ Bell Pottinger” , Spor Pazarlama konularında çalışan “Fast Track” ve “Essentially”  , reklam ve medya konularında faaliyet gösteren “VCCP” ve “Teamspirit” ile araştırma konularında faliyet gösteren “ Opinion Leader Research” ve “Facts International”  şirketleri var.

VCCP Mediateamwork Ajans Başkanı Fırat Yavaş konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:  "VCCP Mediateamwork medya planlama ve satınalma alanında agresif bir büyüme planlıyor.Yakın zamanda networkten de gelecek markalarında bünyesine katılmasıyla  VCCP MediaTeamwork , sektörün en önemli oyuncularından biri olacak."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.