sigortam.net’te yeni bir isim

sigortam.net’in Pazarlama, İş Geliştirme ve CRM’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine...

10.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin ilk ve tek online karşılaştırmalı sigorta alım hizmetleri sitesi sigortam.net’in Pazarlama, İş Geliştirme ve CRM’den sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Sevil Mert getirildi.

2006 yılından itibaren Teknoloji Holding bünyesinde 4 ayrı internet projesinin hayata geçirilmesinde aktif görev alan Sevil Mert, Türkiye’nin ilk izinli pazarlama platformu olan SüperTeklif projesinin de kuruluşundan itibaren Pazarlama ve İş Geliştirme süreçlerini yönetti.
 
Sevil Mert, çalışma hayatına 1999 yılında üniversite eğitimi devam ederken Egebank Çağrı Merkezi’nde başladı ve 2000-2004 yılları arasında TEB,  Ziraat ve Halk Bankası Alternatif Dağıtım Kanalları hizmetlerini veren Bileşim A.Ş.’de görev aldı. 2004 yılı sonunda Finansbank Alternatif Dağıtım Kanalları’nda Çağrı Merkezi, IVR ve Mobil Uygulamalar Ürün Yönetimi’nden sorumlu olan Mert, pek çok projeye imza attı.

Sevil Mert lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.