Trend Micro’ya yeni kurumsal satış müdürü

Trend Micro, Akdeniz bölgesi Özel Sektörden sorumlu Kurumsal Satış Müdürlüğüne...

28.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Trend Micro’nun Türkiye ofisine katılan Özge Gül Layık, Akdeniz bölgesinden sorumlu kurumsal satış müdürü olarak görev aldı.

Trend Micro, Akdeniz bölgesi Özel Sektörden sorumlu Kurumsal Satış Müdürlüğüne Özge Gül Layık’ın atandığını duyurdu. Layık, 1 Haziran 2009 tarihinde Trend Micro’ya Kanal Müdürü olarak katılmıştı. 1 Ocak 2010 tarihi itibariyle ise Kurumsal Satış Müdürlüğüne atandı. 

Özge Gül Layık kimdir?
Özge Gül Layık lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, Fizik Mühendisliği Bölümünde, yüksek lisansını ise Yeditepe Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde tamamladı. Kariyerine Prolink’te Trend Micro ürünleri kapsamında sistem mühendisi olarak başlayan Layık, bu şirkette 4 yıl çalışarak ürün yönetimi, iş birimi yönetimi ve pazarlama yönetimi gibi pek çok görevde bulundu. Koc.net’te de 1 yıl görev alan, daha sonra ise yeni iş hedeflerinden sorumlu kanal müdürü olarak  Websense Türkiye’ye geçen Layık şu anda kurumsal satış müdürü olarak Trend Micro ekibinde görevine devam ediyor. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.