Travis Scott McDonald’s menüsünde

Marka, Travis Scott Meal'ı ABD'li tüketicinin beğenisine sundu.

09.09.2020 - 11:39 | Sencer Uçar

Travis Scott McDonald's menüsünde

Michael Jordan ile işbirliği yaptığı 1992 yılından bu yana menüsünde hiçbir ünlüyü ağırlamayan McDonald’s, 28 yıl aradan sonra Travis Scott ile güçlerini birleştirdi. ABD özelinde gerçekleşen işbirliği kapsamında marka, Travis Scott Meal’ı tüketicinin beğenisine sundu.

Wieden + Kennedy New York’un Quarter Pounder, patates kızartması, BBQ sos ve Sprite’tan oluşan Travis Scott Meal için hazırlanan animasyonda Travis Scott, aksiyon figürü olarak boy gösteriyor.

4 Ekim’e kadar sürecek işbirliği yalnızca menüyle sınırlı değil. Scott, McDonald’s çalışanları için kıyafet tasarlayacak ve yardım kuruluşlarının desteklenmesi için markayla ortak çalışmalar yürütecek.

McDonald’s ABD CMO’su Morgan Flatley, işbirliğini, “Kim olduğunuz fark etmez, herkesin favori McDonald’s yiyeceği vardır. Günümüz müzik dünyasının en büyüklerinden ya da kültür ikonu olduğunu dillendirmeye gerek yok; Travis, Houston’daki restoranlarımıza gelerek büyümüş, gerçek bir McDonald’s tutkunu. Yaklaşık 30 yıldır menümüzde ilk kez bir süperstarı ağırlıyoruz ve Travis Scott Meal’ı tüketiciyle buluşturacağımız için heyecanlıyız” sözleriyle değerlendiriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: McDonald's
  • Reklam Ajansı: Wieden + Kennedy New York
Kaynak: Musebycl.io

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.