Toyota’dan yaratıcı bir reklam

Toyota'nın yeni reklamında yarattığı 18 insandan oluşan yaratık herkes için bir Prius olduğunu yaratıcı ve masalsı bir şekilde vurguluyor.

15.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Toyota’nın yeni reklamında yarattığı 18 insandan oluşan yaratık herkes için bir Prius olduğunu yaratıcı ve masalsı bir şekilde vurguluyor.

Saatchi & Saatchi, Toyota için 18 insandan oluşan dev bir insan yaratmış. Toyota Prius’un dört farklı modeline dikkat çekilmek için oluşturulan reklamda bu dev yaratık sabah kalkıp gündelik işlerini yapıyor. Ta ki kapıdan çıkıp Toyotaları görene kadar…

Evde gazete okumak, diş fırçalamak, kıyafet seçmek gibi pek çok işi uyum içinde başaran 18 kişiden oluşan dev, kapıdan dışarı çıkıp Prius’ları görünce  dağılıyor.

Bu sırada reklamdaki üst ses "Toyota Pries ailesini sunar. Orjinal, daha büyük, küçük ve elektrikli. Hepsi birbirinden biraz farklı, tıpkı bizim gibi" diyor. Reklam "Prius goes plural" (Prius çoğullaşıyor) yazısıyla son buluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.