Electro World Şanlıurfa’da

Electro World, 15 Eylül tarihinde yeni mağazasını Şanlıurfa’da açtı.

15.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Electro World, Şanlıurfa’da da hizmet vermeye başladı. Türkiye genelindeki 24. mağazasını, 15 Eylül tarihinde saat 06.00’da Şanlıurfalılar ile birlikte açan Electro World, 65 farklı elektronik ürün grubunda, birçok ürünü çeşitli fırsatlarla sunmaya başladı. “En Düşük Fiyat Garantisi” sunan Electro World’ün yeni mağazası önünde geceden itibaren uzun kuyruklar oluşturan Şanlıurfalılar, açılışa özel kampanyalardan yararlandılar. Sabah saat 10.00’a kadar olan süreçte bile 2 binden fazla Şanlıurfalı müşteri tarafından ziyaret edilen Electro World’ün yeni mağazasında ilk 4 saat içinde Notebook ve TV’ler de açılış kampanya ürünlerinin büyük bir kısmı tükendi.

Electro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek; “Açılışını yaptığımız Electro World mağazamız ile Şanlıurfalılara artık en iyi hizmet bütünlüğünü sunmaya başladığımız için çok büyük heyecan duyuyoruz. Şanlıurfa’daki müşteri potansiyelinin farkındayız ve onlara da diğer bütün Electro World mağazalarımızda sunduğumuz bütün avantajları sağlıyoruz. Bugün Şanlıurfa’da açtığımız mağazamızla birlikte, Türkiye genelindeki mağaza sayımız 24’e ulaşmış oldu. Electro World olarak Şanlıurfa Mağazamızda müşterilerimize bol çeşit, düşük fiyat ve en iyi hizmet kalitesini sunarak fark yarattığımızı daha ilk günden kanıtladık” açıklamasını yaptı.

Hızlı büyüme hedeflerini aynen koruduklarını belirten Özbek; “29 Eylül 2011’de İzmit’e açacağımız mağaza ile mağaza sayımız 25’e ulaşacak ve 2012 Nisan ayı sonuna kadar 40 mağaza devreye girdiğinde, satış alanımız 80.000 M2’ye ve istihdamımız 2.500’e ulaşmış olacak. Türkiye’nin en çok ilinde, en yüksek sayıda mağazası olan tek uluslararası zinciri olacağız. Bu yıl bitmeden Antakya, Erzurum ve Van’da da mağazalarımızı açarak, Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her yerinde, tüketiciyi Electro World hizmet kalitesiyle buluşturacağız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.