MediaCat

TOTAL artık TotalEnergies

Stratejik dönüşümünü kurumsal kimliğine yansıtan TOTAL, adını TotalEnergies olarak değiştiriyor.

TOTAL artık TotalEnergies

Çeşitlenen ürün gamıyla geniş çaplı bir enerji şirketine dönüşen TOTAL, bu dönüşümü kurumsal kimliğine yansıtarak adını TotalEnergies olarak değiştiriyor. Marka, hissedarlar kurulunun neredeyse tamamı tarafından onaylanan bu kararla aynı zamanda yeni bir görsel kimliğe de bürünüyor.

TOTAL artık TotalEnergies

Yeni isim ve yeni görsel kimlik, TotalEnergies’in kendisi için çizdiği kararlı rotayı yansıtıyor: daha ulaşılabilir, güvenilir ve temiz enerjiler üretmeyi ve sağlamayı taahhüt eden çok kapsamlı bir ürün gamı sunan bir enerji şirketi.

TotalEnergies Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Patrick Pouyanné konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Enerji hayattır. Hepimizin ihtiyaç duyduğu enerji aynı zamanda bir ilerleme kaynağı. Bu nedenle bugün, iklim sorunuyla karşı karşıya olan gezegenimizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak üzere yeni enerjilere doğru birlikte yelken açıyoruz. Enerji kendini baştan yaratıyor ve bu da bizim enerji yolculuğumuz. Enerji dönüşümünde dünyanın önde gelen aktörlerinden biri olmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda TOTAL bir dönüşümden geçerek TotalEnergies haline geliyor” ifadelerini kullandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.