THY’den Super Bowl kampanyası

Marka ABD’nin en büyük spor olayına “Batman v. Superman” sponsorluğuyla konuk oluyor.

08.02.2016 - 00:37 | Arzu Nilay Kocasu

Türk Hava Yolları’ndan Super Bowl reklamı

“Batman v. Superman” filmine sponsorluğunu özel bir tanıtım filmi ve sosyal mecralarda yürüttüğü kampanyalarla duyuran Türk Hava Yolları, yaygın kampanyasını ABD’nin reklamverenler için en pahalı spor etkinliği olarak nam salan Amerikan Ulusal Futbol Ligi final müsabakası Super Bowl’da göstereceği iki filmle başlatıyor.

Batman’i canlandıran Ben Affleck ve Lex Luthor karakterine hayat veren Jesse Eisenberg’ün yer aldıkları reklam filmleri Carolina Panthers ile Denver Broncos arasında yarın Türkiye saatiyle 04:30’da gerçekleşecek karşılaşma sırasında gösterilecek. Reklamverenlerin Super Bowl’da gösterecekleri 30 saniyelik bir spot için yaklaşık 5 milyon doları gözden çıkarmaları gerektiği düşünüldüğünde, Türk Hava Yolları’nın satınalma sürecini OMD Türkiye’nin gerçekleştirdiği kampanyasının sadece prodüksiyon maliyetiyle değil, medya bütçesiyle de çokça konuşulacağı kesin.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.