THY’den bir sponsorluk daha

Türk Havayolları (THY) Tayland'ın en önemli organizasyonlarından olan Tayland Açık Tenis Turnuvası'na sponsor oldu...

01.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Havayolları (THY) Tayland’ın en önemli organizasyonlarından olan Tayland Açık Tenis Turnuvası’na sponsor oldu. Başkent Bangkok’ta bugün imzalanan sponsorluk anlaşması uyarınca, turnuvanın platin sponsoru olan THY, turnuvaya katılacak sporcuların Tayland’a ulaşımını sağlayacak. Sponsoluk anlaşmasının imza töreninde konuşan Tayland Tenis Federasyonu’nun ve turnuvanın yürütme kurulunun başkanlığını yürüten Suwat Liptapanlop, "Yeni platin sponsorumuz THY’ye hoş geldin diyoruz. Bu sene daha da zevkli ve çekişmeli geçecek olan turnuvaya dünyanın 1 numarası Rafael Nadal da katılacak. THY’ye katkılarından ötürü teşekkür ediyorum." dedi. THY Tayland ve Kamboçya Ülke Müdürü Adnan Aykaç, anlaşmanın THY açısından büyük önem taşıdığını ve Tayland’da düşündükleri pazar payına ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve küresel bir marka olma yolunda ciddi bir adım olduğunu ifade etti.

Bu yıl 10.’su düzenlenecek olan Tayland Açık Tenis Turnuvası, ülkenin en önemli uluslararası sportif organizasyonu olma özelliği taşıyor. ATP Dünya Turu kapsamında yer alan turnuvaya her yıl tenisin önde gelen isimleri katılıyorlar. 25 Eylül- 3 Ekim tarihleri arasında Bangkok’ta yapılacak turnuvada bu yıl 608 bin 500 dolar ödül dağıtılacak. İspanyol Rafael Nadal, Arjantinli Juan Martin Del Potro gibi dünya sıralamasında ilk 10’da yer alan isimlerin de katılacağı turnuvaya Türkiye’den Marsel İlhan’ın da katılması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.