MediaCat

THY yoluna süper yıldızlarla devam ediyor

CP+B #EpicFood’da Messi ve Drogba’yı karşı karşıya getiriyor.

THY yoluna süper yıldızlarla devam ediyor

“Diğer tüm havayollarından daha fazla lezzete uçuyoruz.” Süper yıldızlar Kobe Bryant ve Leo Messi‘yi kabindeki minik bir sporseverin ilgisini çekmek için kıyasıya bir yarışa sokarak süper yıldızlı serilerin startını veren Türk Hava Yolları, hikâyesine uçak içi servis kalitesini ön plana çıkaran bir film ekledi.

Bir süre önce kreatif üretimini ABD’li Crispin Porter+Bogusky’ye emanet eden markanın YouTube’da yayınladığı son film THY’nin bir süredir işbirliği içinde olduğu Messi’nin karşısına bu defa bir dönem Galatasaray forması da giyen Fildişi Sahilli yıldız futbolcu Didier Drogba‘yı çıkarıyor.

#EpicFood adını taşıyan filmde Didier Drogba’nın THY‘yi kendisinden çok daha önce keşfetmiş Messi’yi sıkı takibine rağmen bir türlü yakalayamayışı, markanın geniş uçuş ağını da anlatmak üzere kullanılan farklı ülkelere has lezzetler üzerinden gösteriliyor. Geçtiğimiz yıllarda markanın Kobe Bryant ve Lionel Messi‘yi yarıştıran filmleri hatırı sayılır bir viral etki yaratmıştı. Kobe Bryant – Didier Drogba şeklinde gerçekleşen oyuncu değişikliğinin bu etki üzerinde nasıl bir iz bırakacağını görmek için biraz beklemek gerekecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.