MediaCat

THY kapılarını Nat Geo’ya açıyor

Türk Havayolları günlük operasyonunun görüntülenmesine ilk kez izin verecek.

THY kapılarını Nat Geo’ya açıyor

National Geographic Channel Türkiye (NGC) ve Türk Havayolları (THY), havayolu şirketinin günlük operasyonunun ilk kez kameralara açılacağını duyurdu. Çalışmalarına yakın zamanda başlanacak olan yapım THY’nin günlük işleyişinin perde arkasını mercek altına alacak.

Program önümüzdeki Ekim ayında tüm dünyadan gerçek insan hikâyeleri üzerine odaklanan Nat Geo People‘da, Kasım’da ise National Geographic Channel’da ekrana gelecek.

Yapım, her gün yüzlerce uçağı güvenli bir şekilde havalandırmak ve dünyanın her yerine milyonlarca yolcu taşımak için ortaya konulan özverili çalışmayı gözler önüne serecek. İzleyiciler, gerek havada gerekse pistte birçok yolcuya hizmet vermenin getirdiği oldukça karmaşık bir trafiğe tanıklık edecek. NGC, check-in kontuarından varışlara, kabin görevlilerinden gecikmelerin garanti olduğu bir dünyada vardiyalarla ilgilenen ekibe, pist görevlilerinden kayıp bagaj dedektiflerine kadar Türkiye’nin en büyük havayolu şirketinin operasyonuna 360°’lik bir bakış sunacak.

Program, İstanbul Atatürk Havalimanı‘nda geçen bir hafta sonunu konu alacak. İzleyiciler tüm olan bitenin Nat Geo kameraları önünde gerçek zamanlı olarak yaşandığı programda karakterlerin olağandışı hayatlarına yakından tanık olma şansına sahip olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.