MediaCat

THY dünyanın en iyileri listesinde iki sıra geriledi

Bununla birlikte marka, Avrupa’nın en iyileri sıralamasında 1’inci sıraya yerleşti.

THY dünyanın en iyileri listesinde iki sıra geriledi

Dünyanın tüm havayolu şirketlerinin performanslarını her yıl 160 ülkede gerçekleştirdiği müşteri anketleri ile kıyaslayan Skytrax Ödülleri‘nin bu yılki sahipleri belli oldu. Ülkemizin en önemli markaları arasında yer alan Türk Hava Yolları (THY), Skytrax’ın ‘Dünyanın en iyi ilk 10 Havayolu Şirketi’ sıralamasında geçtiğimiz yıla göre iki sıra gerileyerek 9’uncu sırada yer aldı. Bununla birlikte THY, Avrupa’nın en iyileri sıralamasında 1’inci sıraya yerleşti.

THY, geçtiğimiz yıl ilk 10 içerisinde yer almadığı ‘En iyi Business Class Servisi’ listesine de 10’uncu sıradan giriş yaptı. Marka ayrıca; ‘Uçak İçi Eğlence’ kategorisinde 7’incilikten 4’üncülüğe yükseldi.

THY uçuş yemekleri sıralamalarında yükselen çizgisini bu yıl da korudu. ‘Business Class Catering’ sıralamasında 4’üncü sıradan 1’inci sıraya yükselen marka, ‘Premium Economy Catering’ sıralamasında da 4’üncü sıradan 3’üncü sıraya yükseldi. 2012’de ‘Best Economy Class Catering’ kategorisinde 2’inci sırada yer alan THY, bu yıl da pozisyonunu korudu.

Skytrax’ın 2013 için ‘Dünyanın en iyi ilk 10 Havayolu Şirketi’ sıralaması şöyle gerçekleşti;

  1. Emirates
  2. Qatar Airways
  3. Singapore Airlines
  4. ANA All Nippon Airways
  5. Asiana Airlines
  6. Cathay Pacific Airways
  7. Etihad Airways
  8. Garuda Indonesia
  9. Turkish Airlines
  10. Qantas Airways

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.