THEBOX Konferansı 14 Mayıs’ta

İş dünyasının geleceğine yön verecek konuların ve yeniliklerin konuşulacağı en önemli

30.04.2008 - 10:54 | MediaCat

İş dünyasının geleceğine yön verecek konuların ve yeniliklerin konuşulacağı en önemli fikir liderlik platformu THEBOX, Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunda Türkiye’nin en cesur ve en güçlü iş konferansı olmaya hazırlanıyor. Yürekli tarafından düzenlenen bu sıra dışı konferansın konuşmacıları arasında Sarkozy’nin ekonomi danışmanı ünlü düşünür Jacques Attali, “Microtrends” kitabının yazarı ve Burson–Marsteller’ın Dünya Başkanı Mark J. Penn, USA Today gazetesi köşe yazarı ve iş dünyasının önemli fikir lideri Alan Webber ve önemli insan kaynakları şirketlerinin başını çeken Ray & Berndtson’ın Avrupa Yönetim Kurulu Başkanı Xavier Alix yer alıyor.

Ülkemizin önde gelen eğitim, konferans ve danışmanlık hizmeti veren firmalarından olan Yürekli; iş dünyasının yeni vizyonlara, radikal fikirlere, dünya gündemini yaratmaya, rutinlerinden kurtulmaya ve enerjisini tazelemeye yönelik ihtiyaçlarını karşılaması için eşsiz bir buluşma platformu oluşturacak THEBOX Konferansı’nın 14 Mayıs’ta Yapı Kredi ana sponsorluğunda düzenleneceğini duyurdu. Konferansın İletişim Sponsoru platformunda ise Türk Telekom bulunuyor.

İş dünyasının geleceğine yön verecek konuların ve yeniliklerin konuşulacağı Türkiye’nin en önemli fikir liderlik platformu olan THEBOX, iş dünyasına ait yeni fikir, vizyon ve iş modellerinin konuşulacağı, tartışılacağı, ufuk açıcı bir yönetim zirvesi olmanın yanı sıra, orta ve üst kademe yönetim ekipleri için tasarlanmış en seçkin vizyon geliştirme platformu olma özelliğini taşıyor.

Dünyayı değiştiren trendler THEBOX’ta

ABD’nin efsanevi televizyoncusu Joan Lunden yönetiminde gerçekleşecek ve başta geleceğin trendleri, hız değişim ve inovasyon olmak üzere iş dünyasında patlama yaratan dinamiklerin farklı perspektiflerden ele alınacağı THEBOX Konferansı’na konuşmacı olarak katılacaklar arasında yer alan bazı isimler şöyle: Fransa’nın en önemli entelektüelleri arasında yer alan ve Sarkozy’nin ekonomi danışmanı olan ünlü düşünür Jacques Attali, dünyanın en etkili iletişim danışmanlarından, Fast Company Dergisi’nin yaratıcısı, USA Today gazetesinin en çok takip edilen köşe yazarlarından iş dünyasının önemli fikir lideri Alan Webber, “Microtrends” kitabının yazarı ve Burson – Marsteller’ın Dünya Başkanı Mark J. Penn ile dünyanın en önemli insan kaynakları şirketlerinin başını çeken Ray & Berndtson’ın Avrupa Yönetim Kurulu Başkanı Xavier Alix.

THEBOX’ta ne konuşulacak?

THEBOX Konferansı kapsamında yakın geleceğin iş modelleri, yepyeni iş fikirleri, ekonomik gelişmelerin iş dünyasındaki yansımaları ve fırsatlar, dünyadaki yeni oluşum ve dengeler içinde yer edinme, yönetim modellerindeki yenilikler, rekabetçilik, inovasyon, iş geliştirme, satış ve pazarlama ekipleri için sağlıklı ve hızlı büyüme açılımları, güçlü iş modellerinin atılım yapmasını sağlayacak fikir ve vizyonlar tartışılacak. THEBOX kapsamında ayrıca; “Sürdürülebilir Büyüme” ana başlığı altında fikirlerini paylaşacağı moderatörlüğünü Esra Tümen Dinçkök’ün yapacağı THEBOX FORUM, iş dünyasının merak ettiği sorulara cevap bulacak THEBOX SURVEY ve katılımcıları birbirleriyle yarıştıracak THEBOX QUIZ yer alacak.

THEBOX’ta kimler olmalı?

Geleceğini yönetmek isteyen tüm proaktif yöneticiler ve yönetici adayları, satış yöneticileri, pazarlama yöneticileri, kurumsal iletişim yöneticileri, iş geliştirme yöneticileri, finans yöneticileri, genel müdürler, genel müdür yardımcıları, direktörler, yönetim kurulu üyeleri, şirket ortak ve sahipleri THEBOX’ta mutlaka bulunmalı.

THEBOX’ın rekabetçi pazar koşullarında dünya oyuncusu olmayı hedefleyen öncü şirketlerin yönetim ekipleri açısından eşsiz bir buluşma platformu olduğuna dikkat çeken Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör, THEBOX’ın hedef katılımcı kitlesi konusundaki görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “THEBOX’ın hedefi iş dünyasını alışılageldik şablonlar, kanıksanmış iş modelleri ve standart yöntemlerden kurtarmak, oyuncuları ‘out-of-the-box’ düşünce ve davranışa yönlendirmek, yenilikçi, sıradışı yöntemler konusunda cesaretlendirmek, vizyon açmaktır. THEBOX, Türkiye’deki şirketlerin ve yönetim ekiplerinin küresel rekabet gücünün artmasında stratejik öneme sahip, en etkili iş platformu olma iddiasındadır. Bu kutu, potansiyel iş enerjisinin katlanarak çoğaldığı, yükseldiği ve patlama noktasına getirildiği bir platform olmak ve iş dünyasına güç katmak üzere doğdu. İki yıldır üzerinde çalıştığımız bir proje olan THEBOX’ın cesur ve sansürsüz söylemiyle de iş dünyasına örnek olmasını, yepyeni, çağdaş standartlar belirlemesini hedefliyoruz.”

Ana sponsorun Yapı Kredi, İletişim Sponsorunun Türk Telekom olduğu THEBOX Konferansı, 14 Mayıs tarihinde Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşiyor. Satış fiyatı Nisan ayında 850 Euro + KDV olan THEBOX’ın 1 Mayıs’tan itibaren koltuk satış fiyatları 950 Euro + KDV’den ücretlendirilip 10 kişi ve üzeri gruplara yüzde 5, 20 kişi ve üzeri gruplara ise yüzde 10 oranında ek indirim uygulanacak. THEBOX’un ana sponsoru Yapı Kredi ve İletişim Sponsoru Türk Telekom dışında sponsorları arasında Ray & Berndtson, Doğuş Oto – Audi, Aviva Sigorta, Pronet, Millward Brown, Knorr, Barilla, Coca-Cola İçecek, Teknosa, Blackberry gibi önemli markalar yer alıyor.

Detaylı bilgi için:
www.theboxconference.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.