MediaCat

The Medya’dan sektöre merhaba

The Medya Dijital Ajans bu ay itibarıyla faaliyetlerine başladı.

The Medya’dan sektöre merhaba

E-ticaret alanında faaliyet gösteren Yasin Global Group bünyesinde yeni bir dijital pazarlama ajansı kuruldu. The Medya Dijital Ajans, bu ay itibarıyla faaliyetlerine başladı.

Yerli ajanslara rakip olarak kurulan The Medya; influencer marketing, dijital marka kimliği, konumlandırma, e-ticaret, AdWords, analitik, SEO, SEM ve diğer tüm marka çalışmalarında hizmet vermeye hazırlanıyor. Rakiplerinden influencer marketing faaliyetleri ile ayrışma niyetindeki The Medya, kurumlara güçlü fenomenlerle dijital pazarlama çalışmaları sunmayı hedefliyor.

Yasin Global Group Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Çörekçi, The Medya’nın kuruluşunu, “Bünyemizde bulunan Sinoz Kozmetik, Radyo Alaturka, Biolog gibi köklü şirketlerin faaliyetlerini e-ticaret ve geleneksel yöntemlerle yürütüyoruz. 2005 yılından bu yana yürüttüğümüz dijital pazarlama çalışmalarımızda edindiğimiz tecrübeyi üçüncü parti şirketlerin büyümelerinde güçlerini artıracak şekilde sunmak ve ülkemizin ticaretine katkı sağlamak istiyoruz. Bu anlamda güçlü bir yatırımla kurduğumuz The Medya Dijital Ajans ekibiyle tüm marka ve kurumlara hizmet vermeyi bekliyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.