MediaCat

Temizlik herkesin hakkı

Boots bu yıl Noel’i tüm dünyanın en çok ihtiyaç duyduğu şeyi ona erişemeyenlere sunarak kutluyor.

Temizlik herkesin hakkı

Birleşik Krallık menşeli eczaneler zinciri Boots, bu yıl Noel iletişimi çerçevesinde coronavirus pandemisi nedeniyle önemi artan hijyen konusunu odağına alan bir reklam filmi yayınladı. Kampanya kapsamında maddi imkânsızlıklar nedeniyle hijyen ürünlerine erişemeyen milyonlarca insana yardımcı olmak hedefiyle The Hygiene Bank’a 1 milyon pound tutarında hijyen ürünü bağışlayan Boots, ayrıca, Birleşik Krallık’ın 245 farklı noktasına yerleştirdiği enstalasyonlarla da dileyenleri The Hygiene Bank’a doğrudan 5 pound bağışta bulunmaya davet ediyor.

Jackie DeShannon tarafından seslendirilen 1966 tarihli What the World Needs Now is Love parçasının Rachel Chinouriri tarafından yeniden yorumlandığı Ogilvy UK imzalı reklam filminde yer alan şarkıyı Boots.com/love adresinden dinleyen her bir dinleyici için Warner Bross da The Hygiene Bank’a şarkının telifinden yüzde bağışlayacak.

Kampanya hakkında konuşan Boots Pazarlama Direktörü Helen Normoyle, şu açıklamada bulundu: “Pek çok insan için bu yıl Noel’in önceki yıllara kıyasla farklı geçeceğini biliyoruz. Hal böyle olunca, bu yılın gerçek ruhunu ve insanların nezaket ve alaka arzusunu ekrana taşıyan bir Noel kampanyası hazırlamak istedik. Sağlık alanında faaliyet gösteren bir işletme olarak, coronavirus pandemisi nedeniyle ivmelenen önemli bir meselenin çözümü için desteğimizi sunmak istiyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.