Temiz su her çocuğun hakkı

Çocukların temiz suya erişimi için UNICEF’e destek veren BiSU, 20 Kasım Dünya Çocuk Günü’ne özel olarak logosunu değiştiriyor.

19.11.2021 - 17:27 | MediaCat

Temiz su her çocuğun hakkı

2018 yılından beri UNICEF’e destek olarak, temiz suya erişimi kısıtlı olan dezavantajlı durumdaki çocukların temiz suya erişmesini destekleyen su ve market siparişi uygulaması BiSU, 20 Kasım Dünya Çocuk Günü’ne özel logosunu değiştiriyor.

BiSU uygulaması üzerinden verilen her su siparişi ile bir çocuğun bir günlük temiz su ihtiyacının karşılanmasına destek olunuyor. Temiz suya erişimin temel bir çocuk hakkı olduğu fikrini destekleyen markanın yürüttüğü proje kapsamında bugüne dek 22 milyon çocuğun 1 günlük temiz su ihtiyacı karşılandı.

BiSU kurucularından Mehmet Ergin Üner, UNICEF desteğiyle ilgili olarak, “Her hafta üzerinde çok da düşünmeden tekrarladığımız su siparişi gibi bir eyleme anlam kazandırarak, dünya üzerinde temiz suya ulaşamayan çocuklara umut olduğumuz için mutluyuz. 2018’de UNICEF ile başlattığımız bu işbirliğiyle bugüne kadar 22 milyon çocuğun hayatına dokunduk. Bir teknoloji girişimcisi olarak bu anlamlı duyguyu kullanıcılarımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz. BiSU, genç, dinamik ve işini tutkuyla yapan bir ekip ve çevreyi, doğayı, her çocuğun yaşamasını ve haklarına kavuşmasını önemsiyor. Covid-19 dönemi herkesin gerçek ve toplumsal faydayı görmek istediği bir dönem oldu. Biz de ekip olarak, tüketicinin ve dünyanın ihtiyaçlarını doğru anlayarak çözümler üretmeye devam edeceğiz. Bu dönemde daha da önem kazanan dayanışma, paylaşım ve kolaylık değerleri teknoloji projelerimizin önemli bir parçası olacak” yorumunda bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.