MediaCat

SheMakes 2. Dönem başvuruları başladı

İş dünyasında gelecek vadeden genç kadınları desteklemek amacıyla Google Türkiye ve MediaCat tarafından başlatılan SheMakes, ikinci dönem başvurularını kabul etmeye başladı.

SheMakes 2. Dönem başvuruları başladı

Google Türkiye ve MediaCat tarafından geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen SheMakes, Türkiye’de yaratıcı ve yenilikçi çalışmaların ardındaki kıdemli kadın liderlerin hikâyelerini duyurarak genç kuşaktan kadınların ufuklarını geliştirmeye, rol modellerini zenginleştirmeye ve onlar için yeni yetkinlik alanları yaratarak kariyerlerini 21’inci yüzyıla uyarlamaya ikinci senesinde de devam ediyor.

Birinci dönemi yaklaşık beş ay süren SheMakes, ikinci döneminde de her biri alanında rüştünü ispatlamış 15 kadın liderden oluşan elçilerini genç kuşaktan temsilcilerle bir araya getirmeye ve her iki grubun deneyimlerini aktarabileceği platformlar oluşturmaya hazırlanıyor.

SheMakes 2. Dönem Elçileri

Genç kuşak temsilcilerin bireysel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlayacak birçok eğitime katılma fırsatına sahip olacakları SheMakes’in ikinci dönemine buradan başvurabilir, aynı adresten programla ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.