MediaCat

Telsim: Borcu olan kalmasın

Telsim tarafından başlatılan ‘Borcu Olan Kalmasın’ kampanyası, 8 Haziran’da sona erecek.

Telsim:  Borcu olan kalmasın

Telsim tarafından başlatılan ‘Borcu Olan Kalmasın’ kampanyası, 8 Haziran’da sona erecek.

Telsim yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, 24 Mayıs 2006 tarihinden önce Telsim hattı kullanan 1,5 milyon borçlunun büyük bir kısmının borcundan habersiz olduğu açıklandı. Alınmış ama kullanılmamış veya kapatma işlemi yapılmamış hatlara her ay gelen sabit ücretleri ödemeyi ihmal eden hat sahiplerini faizlendirilmiş borç yükü bekliyor. Buna göre borçluların 8 Haziran’a kadar borçlarını ödemeleri gerekiyor; aksi takdirde haciz dahil ağır cezai yaptırımların yolu açılacak.

“Sorgulayın”
24 Mayıs 2006 tarihinden önce Telsim hattı kullanan veya adına kayıtlı bir Telsim hattı bulunan herkesi, www.telsimborcumbitsin.com adresinden veya 0800 211 0 542 no’lu telefondan sorgulama yapmaları konusunda uyarıyorlar.

Borcu olanların, 8 Haziran’a kadar kampanya indirimlerinden yararlanarak borçlarını ödeyebilirler. Kampanya kapsamında, borcun peşin ödenmesi halinde gecikme faizinin %75’i, 4 taksitte ödenmesi halinde gecikme faizinin %50’si siliniyor. Kampanyadan sonraysa, indirilen faizler, mahkeme masrafları, avukat ücretleri, vb. masrafların söz konusu olacağı ve borç tutarına yıllık %72 oranında temerrüt faizi ekleneceği bildiriliyor. Ödememekte ısrar edenler hakkında ise haciz işlemleri başlatılacak.

Ödemeler, Akbank, T.C. Ziraat Bankası ve T. İş Bankası şubelerinden, www.telsimborcumbitsin.com internet adresinden ya da 0800 211 0 542 numaralı kampanya hattından yapılabilir.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.