MediaCat

Telefonların gözünden hayat

One NZ’den tüketicinin hayatına mobil cihazlarının gözünden bakan kampanya.

Çoğumuzun güne başlarken ilk gördüğü ile son gördüğü şey telefon. Benzer bir rutin telefonunuz için de geçerli elbette.

Mobil cihazları tüketiciyle buluşturan Yeni Zelandalı One NZ, DDB imzalı yeni reklam kampanyasında hayatlara mobil ekranlardan bakıyor. Havalı görüntüler yerine, tüketicinin günlük hayatlarında hemen her an denk gelebilecekleri kesitlerin sunulduğu filmin yönetmenliğini Jason Bock üstleniyor.

Kampanyanın, One NZ’in neden Yeni Zelandalıların mobildeki bir numaralı tercihi olması gerektiğini pekiştirdiğini söyleyen One NZ Pazarlama Başkanı Katherine Kazalbash, “Mobil ürünlerimiz, nasıl yaşarsanız yaşayın ya da ne olursa olsun, size ve hayatınıza göre tasarlandı. İş kurmak ya da çocuk sahibi olmak gibi önemli anlar, toplantı hatırlatıcı gibi faydalı anlar hatta telefon düşürmek gibi can sıkıcı olanlar… One NZ, bireysel ihtiyaçlarımız kişisel olsa da hepimizi birbirimize bağlayan anlar olduğunu hatırlatıyor” diyor.

DDB Group Aotearoa Yönetici Kreatif Direktörü Rory McKechnie ise bunun bir ürün spotu olmasına ve ana fikrin merkezinde mobil cihazların yer almasına rağmen ürün göstermemeyi kasıtlı olarak tercih ettiklerini, bunun yerine hayatın içinden kesitlerin yer aldığını söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.