Telefonlar aşk için devrede

Vivo'dan aşka mobil bir yaklaşım.

15.06.2017 - 13:43 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Telefonlar aşk için devrede

Şimdi elinizdeki telefonu yavaşça masaya bırakın ve aşkın tadını çıkarın.

Çoğumuz ailemize, arkadaşlarımıza, hatta kendimize ayırmamız gereken vakti telefonlarımızın başında geçirir ve telefon bağımlılığımızdan dolayı da kendimizi suçlu hissederiz. Hatta durum epey kritik bir hal almış olacak ki, akıllı telefon üreticilerinin bile kısa süreliğine de olsa telefonları elimizden bırakıp hayatın tadını çıkarmak gerektiğini söyler hale geldiği bugünlerde Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, cep telefonu bağımlılığına farklı bir pencereden baktığı reklam filmiyle karşımıza çıkıyor.

Brezilyalılar’ın 12 Haziran’da kutladığı Sevgililer Günü’ne (Dia dos Namorados) istinaden yayınlanan filmde, telefonların bizi aslında nasıl bir araya getirebileceği kurgusu üzerinden mobilin birleştirici gücüne vurgu yapılıyor. Telefonunu bir saniye olsun elinden düşürmeyen kız arkadaşının dikkatini çekmek için yine telefonun gücünden yararlanan genç bir adamın hazırladığı romantik planın anlatıldığı film, “diğer her şeyi bir kenara koyun, aşka daha fazla yer açın” sözleriyle sona eriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Vivo
  • Reklam Ajansı: Afrika
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.