Teksatır fikir değil bilgi verecek

Toplumdaki bilgi kirliliğini azaltmak amacıyla kurulan yeni internet sitesi 'Teksatır'...

13.06.2008 - 10:53 | MediaCat

Toplumdaki bilgi kirliliğini azaltmak amacıyla kurulan yeni internet sitesi ‘Teksatır’, 12.06.2008 tarihinde doğru bilgi akışını başlatıyor. Kendi alanlarında öne çıkan ve görüşleriyle topluma yön veren saygın isimlerin ürettiği özel bilgiler, her gün binlerce kişiye ulaşacak.

Doğru bilgilendirme anlamında önemli bir eksikliğin giderilmesi için Estima Araştırma şirketi tarafından kurulan “Teksatır” Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bir bilgi paylaşım platformu olma özelliğine sahip.

Teksatır, iş dünyasından ekonomiye, sosyal yaşamdan dış siyasete, bilimden tarihe, kültürden spora ve yaşamın diğer alanlarına uzanan geniş bir yelpazede hazırlanacak bilgilerle “simetrik bilgi ağı” oluşturmayı hedefliyor.

Teksatır uzmanlarından gelen doğru bilgiler, her gün onbinlerce toplum önderine ve siteye üye olan kullanıcılara düzenli olarak gönderilecek. Bunun yanı sıra, Teksatır web sitesine giren herkes doğru bilgilere ulaşabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.