MediaCat

Tek seçenek öteki el olduğunda

Cheetos’tan baskın eli Cheetos’lansa da tutkusundan vazgeçmeyenleri kucaklayan kampanya.

Atıştırmalık yerken hangi elinizi kullanıyorsunuz? Frito-Lay’e göre, tüketicinin yüzde 99’u Cheetos’u baskın elleriyle yiyor. Goodby Silverstein & Partners’ın Cheetos için hazırladığı The Other Hand (Öteki El) kampanyası da günlük işlerin halledilmesinde Cheetos’a bulanmamış yani alışık olunmayan ellerin kullanılmasıyla meydana gelen tuhaf görüntülere odaklanıyor.

İşler ne kadar önemli olursa olsun Cheetos’tan vazgeçmeyenlerin kutlandığı kampanyanın ilk adımı, son zamanlarda beşlik çakma konusunda zorlanan NBA yıldızı Jamal Murray işbirliğiyle atıldı.

Cheetos keyfinden ödün vermeyen Murray’nin yanı sıra kampanya, başı öteki eliyle dertte olan diğer Cheetos tutkunlarının hayatından kesitlerle devam ediyor. Reklam filminin yanı sıra ilanlarda da öteki elin yol açtığı tuhaflıklar gözler önüne seriliyor.

PepsiCo Foods Kuzey Amerika Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Tina Mahal, “Tüm Cheetos hayranları işleri halletmeleri gerektiğinde parmaklarının o çok sevdikleri turuncu Cheetos tozuyla kaplı olduğunda ne hissettiklerini bilir. Paketi bırakmak yerine öteki ellerini kullanıyorlar ve işler genellikle komik biçimde ‘yanlış’ gidiyor. Bu kampanya beşliği ıskalamaktan günlük iş kazalarına, en sevdikleri atıştırmalık için her şeyi yapabilecek hayranlara bir övgü” diyor.

Marka, hayranlarını sosyal medyada #CheetosOtherHand etiketiyle birlikte kendi diğer el aksaklıklarını paylaşmaya çağırıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.