MediaCat

Bella Hadid 1980’lerin poster kızına dönüşünce

Teen Vogue, dijital dönüşümünün ardından 2017’nin ilk sayısının kapağında 80’ler klişelerini canlandırıyor.

Bella Hadid 1980’lerin poster kızına dönüşünce

Moda başta olmak üzere popüler kültürün pek çok limanını ele geçiren Kardashian Kardeşlerden sonra Hadid familyasının yükselişine tanık oluyoruz son aylarda. Ailenin küçük kız kardeşi Bella Hadid, başarılı ablası Gigi Hadid’in adımlarını takip ederken, Dior, Moschino, Tag Heuer, DKNY, Fendi ve Zadig & Voltaire gibi itibarlı markaların kampanyalarında boy gösterdi. Bella, şimdi de Teen Vogue’un poster kızı!

Elbette bu, hikâyenin yalnızca bir kısmı. Condé Nast, milenyum kuşağının okuyucu kitlesini oluşturduğu Teen Vogue’a büyük bir dijital içerik yatırımı yapacağını ve dergiyi yılda yalnızca dört kez basılı olarak yayınlayacağını 2016 sonlarında duyurmuştu. 2017 yılının ilk sayısı da dün itibarıyla satışta ve merkezine “aşk”ı alıyor. Başrolde de okuyucu kitlesinin en sevdiği modellerden biri olan Bella Hadid var.

Dergi, Bella Hadid’i 80’lerin poster kızlarına dönüştürdüğü eğlenceli bir video da yayınladı. Videoda 30 sene öncesinin tüm sevimli ve işe yarayan klişelerini bulabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.