Tchibo.com.tr yayında

Avrupa'nın en popüler 5 online alışveriş mağazasından biri olan Tchibo'nun internet mağazası, artık Türkiye’de...

24.02.2009 - 12:25 | MediaCat

Avrupa’nın en popüler 5 online alışveriş mağazasından biri olan Tchibo’nun internet mağazası, artık Türkiye’de. Tchibo.com.tr web sitesi ile Tchibo’nun periyodik olarak değişen temalarını takip etmek, mağazalarda bulamayacağınız özel ürünleri satın almak, Tchibo kahvesinin gizemli dünyasına dalmak ve Tchibo ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye ulaşmak artık çok daha kolay olacak.

Tchibo.com.tr web sitesi aracılığıyla, kullanıcılar haftalık temaları kolayca takip edebilecek, tema ürünlerini inceleyebilecek, kaçırdıklara temalara ait dekorasyon, mutfak, ofis, çocuk ve banyo kategorilerindeki ürünleri satın alabilecek, hediye kategorisinden seçtikleri ürünler sayesinde sevdiklerini mutlu edecek, üstelik internet kullanıcılarına özel üyelik fırsatlarından da yararlanabilecekler.

Tchibo.com.tr web sitesi ile tematik ürünlerin yanı sıra Tchibo’nun kahve seçneklerine de ulaşabilirsiniz. Web sitesinin kahve bölümünde Türkiye’nin en kapsamlı kahve içeriğini sunan KAHVE REHBERİ’ni bulabilir, kahve ve kahve kültürü hakkında A’dan Z’ye merak ettiklerinizi öğrenebilir, Tchibo kahve çeşitleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, favori Tchibo kahvenizi ve kahve ürünlerini online satın alabilirsiniz.

Tchibo.com.tr web sitesinde kahve çekirdekleri özel hediyelere dönüşüyor. Kullanıcılar, yapacakları alışverişlerle biriktirecekleri çekirdek puanları sayesinde hediyeler kazanarak, internetten alışverişin avantajlarından faydalanabilecekler.

Tchibo yetkilileri alışveriş sitelerinin açılması sonrasında kendilerine yönelttiğimiz sorulara şu yanıtları verdiler…

Tchibo’yu diğer perakendecilerden ayıran temel faklılıklar neler?

60 yıldır tüm Avrupa’da milyonlarca tüketiciye, farklı ürün ve fikirlerle ulaşan Tchibo, dünya çapında 60 ülkede 1300 mağazası ve 120.000 satış noktasıyla benzersiz bir hizmet vermektedir. Avrupa’da defalarca “En Güvenlir Marka” seçilen “2007’nin en iyi ürün markası” Tchibo, sunduğu hizmet kalitesi ve farklı ürün anlayışıyla, en heyecan verici perakendecilerden biri olma özelliğini sürdürmektedir.

2005 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Tchibo, 12 farklı ildeki 37 mağaza ve 16 mağaza-içi-mağaza satış noktasında belirli periyotlarda değişen temalı ürünleriyle, dünyaca ünlü ve eşsiz lezzetteki kahveleriyle ve özenle hazırlanmış farklı seçenekteki yiyecekleriyle alışverişi keyifli bir gezintiye dönüştürmeye devam ediyor.

Tchibo, sunduğu çok çeşitli ve her hafta yenilenen temalı ürünlerinin getirdiği dinamizmiyle öne çıkıyor. Tchibo’da klasik bir alışveriş anlayışından farklı olarak tüketiciler, bir yandan enfes kahvelerini yudumlarken, bir yandan da çok farklı kategorilerde, mutfak aletlerinden kamp malzemelerine, iç çamaşırından deri cekete, ilham veren, sıra dışı, yepyeni, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler arasından alışverişlerine devam edebiliyorlar.

Tchibo mağazaları belirli periyotlarda değişen temalı ürünlerin satıldığı Gıda Dışı (Non-Food) bölüm, alışveriş yorgunluğunu Tchibo`nun nefis kahve ve atıştırmalıklarını tadarak atmak isteyenler için Coffee Bar bölümü ve kişisel tüketime uygun kahvelerin ve filtre kahve makinesi, kahve kaşığı gibi kahve aksesuvarlarının satıldığı Kahve (Food) bölümü olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor.

Türkçe web sitenizi yeni açtınız. Tchibo’nun başta Avrupa’da olmak üzere diğer pazarlardaki online satış performansı ne düzeyde? Online satış konusunda Türkiye pazarından neler bekliyorsunuz?

Perakende sektöründeki tecrübesini e-ticaret sektörüne de taşıyan Tchibo, Avrupa pazarında online satışta da uzun yıllara dayanan önemli bir tecrübeye sahip. 2008 yılında, Avrupa eticaret pazarının öncüsü Almanya’nın en çok ziyaret edilen 5 alışveriş sitesinden biri olan Tchibo, benzersiz konseptiyle alışveriş keyfini 16 Şubat günü yayına başlayan www.tchibo.com.tr web sitesi ile Türkiye’de de evlere taşıyor. Türkiye pazarına inanan ve güvenen Tchibo GMBH, ilk kez Tchibo.com.tr projesinde bağımsız davrandı ve diğer aktif olduğu pazarların dışında bir uygulama yaparak, Tchibo Türkiye ekibini projenin başından itibaren destekledi ve Türk kullanıcılarına uygun olacak şekilde sitenin tasarlanmasını onayladı.

Bizim bakış açımıza göre, rekabet güzeldir ve pazarın genişlemesi için önemlidir. Tchibo.com.tr sitesinin Türkiye pazarına girişi, kaliteli bir eticaret sitesinin nasıl olması gerektiğini de Türk kullanıcılarına gösterecek. Kısa ve orta vadede ise Türkiye’deki internet kullanıcı sayısının gelişimi ile orantılı ana e-ticaret kulvarlarındaki tatlı rekabetin başlayacağını düşünüyoruz.

Sitenizde mağazanızda sunmadığınız ne gibi fırsat ve imkanlar sunacaksınız? Webden alışveriş yapan bir tüketici ne gibi ekstra faydalar elde edecek?

Tchibo.com.tr üzerinden kullanıcılar haftalık temaları kolayca takip edebilir, tema ürünlerini inceleyebilir, kaçırdıkları temalardan dekorasyon, mutfak, ofis, çocuk ve banyo kategorilerindeki ürünleri satın alabilir, üstelik özel üyelik fırsatlarından da yararlanabilirler. Tchibo.com.tr üyeleri yapacakları alışverişlerle kazanacakları çekirdek puanları biriktirerek, Tchibo’nun eşsiz kahve ürünlerine ve üyelere özel kampanyalara katılma şansına sahip olabilecekler. Çok yakında sürpriz ve sıradışı kampanyalarımızla da, Tchibo severlerin hizmetinde olacağız.

Ayrıca, Türkiye’nin en kapsamlı kahve içeriğini sunan Tchibo.com.tr web sitesi ile kullanıcılar, Tchibo’nun eşsiz kahve seçeneklerine ulaşarak, kahve ve kahve kültürü hakkında A’dan Z’ye merak ettiklerini Kahve Rehberi’nden öğrenecek, Tchibo kahve çeşitleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilecek ve favori Tchibo kahvelerini ve kahve ürünlerini online satın alabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.