Hunca Kozmetik’te pazarlama müdürlüğüne atama

Türkiye'nin ilk yerli kozmetik üreticilerinden Hunca Kozmetik'te iki yeni atama yapıldı...

24.02.2009 - 11:27 | MediaCat

Türkiye’nin ilk yerli kozmetik üreticilerinden Hunca Kozmetik’in İş Geliştirme Müdürlüğü’ne Niso Kalaonra; Pazarlama Müdürlüğü’ne ise Elif Öztürk atandı.

Kurulduğu günden bu yana kişisel bakım sektöründe büyük başarılar elde eden Hunca Kozmetik, iş yaşamları boyunca pek çok önemli projeye ve çalışmaya imza atan Niso Kalaonra ve Elif Öztürk ile başarılarına yenilerini ekleyecek.

Özel Beyoğlu Lisesi ve ITU Kimya Müh. Bölümünden mezun olan Niso Kalaonra aynı bölümde masterını tamamladı. Kariyerine 1996 yılında Hunca’da başlayan Kalaonra, İhracat Departmanının yapılanmasında görev aldı. Şirketin Rusya, Romanya, İran, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi stratejik pazarlara girişinde önemli rol üstlenen Kalaonra, 2000 yılından bu yana Pazarlama ve İhracat Departmanı birimlerinde üst düzey kademelerde yöneticilik yaptı.

Saint Benoit Fransız Lisesi ve Marmara İletişim Fakültesi mezunu olan Elif Öztürk, 1997 yılında Kopaş Kozmetik’te Ürün Yöneticisi olarak çalışma hayatına başladı. Sırasıyla Chicco Türkiye, Sütaş gibi firmalarda pazarlamanın çeşitli kademelerinde çalışan Öztürk, son olarak da Ülker Gıda Çikolata Grubu’nda Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.