Nissan yeni iletişim ajansını belirledi

Türkiye'de 31 yetkili bayi ve 41 yetkili servis noktası ile hizmet veren Nissan Türkiye yeni iletişim danışmanını belirledi...

24.02.2009 - 12:36 | MediaCat

Çalıştığı marka ve kurumlara “stratejik iletişim danışmanlığı” hizmeti veren ve Edelman Public Relations WorldWide’ın Türkiye temsilcisi olan EFFECT Halkla İlişkiler, Nissan Türkiye’ye iletişim danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Nissan Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İlkim Sancaktaroğlu; Dünyanın sayılı otomotiv üreticilerinden biri olan Nissan’ ın dünyada Japonya, Amerika, Avrupa, Avustralya, Çin ve daha bir çok ülkerdeki üretim tesislerinde binek ve ticari olmak üzere sayısız modelde araç üretmekte olduğunu belirterek “Nissan Türkiye olarak Effect Halkla İlişkiler ile güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Effect Halkla İlişkiler Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Karakaş “Türkiye temsilcisi olduğumuz dünyanın en büyük bağımsız halkla ilişkiler şirketi Edelman’ın bilgi birikimi ve yetişmiş insan kaynağımız ile Nissan’a stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında ürün iletişimi, lider iletişimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi ve gündem yönetimi konularında hizmet vereceğiz ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türkiye’de 31 yetkili bayi ve 41 yetkili servis noktası ile hizmet veren NISSAN OTOMOTİV A.Ş, farklı modeller ve geniş bir model yelpazesi ile kullanıcılara ayrıcalıklı ve kaliteli modeller sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.