MediaCat

TBWA Worldwide’da üst düzey değişim

Ajansın yeni global CCO’su belli oldu.

TBWA Worldwide’da üst düzey değişim

98 ülkeye yayılan 305 ofisiyle aralarında Adidas, Apple ve McDonald’s gibi global markaların yer aldığı derin bir müşteri portföyüne hizmet veren TBWA Worldwide’ın yaratıcı vizyonuna Chris Garbutt’ın liderlik etmesine karar verildi.

Kısa süre önce açıklanan terfiinden önce Global Creative President unvanıyla TBWA bünyesinde çalışmalarını sürdüren Garbutt, yeni göreviyle birlikte ajansın küresel anlamda ortaya koyduğu tüm yaratıcı üretimin yönetimini üstlenecek.

Garbutt, TBWA’e yeni müşteri ve yetenekler kazandırmasının yanı sıra ajans içinde oluşturduğu programlar aracılığıyla alışılmışın dışında yaratıcı düşünme biçimlerinin içselleştirilmesinde söz sahibi olmasıyla anılıyor.

Global CCO’nun terfiine ilişkin bir açıklama yapan TBWA Worldwide Başkan ve CEO’su Troy Ruhanen: “Harika bir yaratıcı lider olmak istiyorsanız yaratmak istediğiniz kültüre dair bir vizyona sahip olmalı, çevrenize her gün inanç aşılamalı ve her zaman heyecanlı olmalısınız. Chris bu niteliklerin tamına sahip bir isim. Yeni görevi sebebiyle son derece heyecanlıyım” ifadelerine yer verdi.

Chris Garbutt’ın üçü Grand Prix olmak üzere 100’ün üzerinde Cannes Lions Aslanı ve The One Show, D&AD, The Webby Awards, Clio Awards ve Art Directors Club Awards gibi prestijli yarışmalardan birçok ödülü bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.