MediaCat

TBWA\ ISTANBUL’dan küresel transfer

Ajansın CEO’su Cem Topçuoğlu, TBWA\WORLDWIDE’ın uluslararası yönetimine atandı.

TBWA\ ISTANBUL’dan küresel transfer

TBWA\WORLDWIDE Başkanı ve CEO’su Troy Ruhanen, Avrupa bölgesindeki yeni liderlik atamaları da dâhil olmak üzere, küresel yönetim atamalarını duyurdu.

TBWA\ISTANBUL'dan küresele transferBölge yönetimlerini yeniden organize eden atamalarla birlikte Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgeleri ikiye ayrılacak ve Cem Topçuoğlu ve Kris Govaerts tarafından yönetilecek.

TBWA\ISTANBUL CEO’su Cem Topçuoğlu Türkiye ile birlikte, Polonya, İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Avusturya, Ukrayna, Macaristan, Slovakya, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, tüm Adriyatik ülkeleri, Rusya ve Kafkaslar, Orta Doğu bölgesi ve tüm Afrika’yı kapsayan 50 ülkenin bulunduğu ve yaklaşık 2 bin kişinin istihdam edildiği bölgeden sorumlu başkan sıfatıyla görevine devam edecek.

TBWA\Belçika CEO’su olan Kris Govaerts ise Belçika’daki liderliğine ek olarak, Hollanda, Fransa, Almanya ve İngiltere dışında kalan Batı Avrupa’daki ülkelerin faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Giriş fotoğrafı: selinmazigi@4sq

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.