Tatilde e-postalarınızı atlar yanıtlasın

Visit Iceland, turistleri e-posta yanıtlama işini "outhorse" etmeye çağırıyor.

24.05.2022 - 10:18 | Sencer Uçar

Tatilde e-postalarınızı atlar yanıtlasın

İş ve özel hayat arasındaki sınırların buharlaştığı pandemiyle birlikte dünya genelinde her beş çalışandan üçü tatil döneminde iş e-postalarını yanıtlamakla yükümlü olduğunu hissediyor. Tatil sonrasında dinlenmiş olduğunu düşünenlerin oranı yüzde 44, iş nedeniyle tatil planını rafa kaldırmak zorunda kalanların oranı yüzde 15. İnsanların yüzde 33’ü pandeminin etkisiyle tatilin daha da önem kazandığı düşüncesinde. Yarısına yakını tatil yapmanın işteki performansını artıracağını söylüyor. Tatilde yeni yerler keşfetmek isteyenlerin oranı yüzde 44, yüzde 43’ünün tercihi ise kafasını dinleyebileceği yerlerden yana.

Yukarıdaki bilgiler, Visit Iceland’ın tatil araştırmasına ait. İzlanda’ya gelen turistlerin iş e-postalarını yanıtlama işini atlara devretme fikri ise SS+K’ye. “OutHorse Your Email” kampanyasıyla Visit Iceland, turistlerin İzlanda’ya kadar gelip iş düşünmektense ülkenin ve tatilin tadını çıkarabilmeleri için e-postaları ülkenin sembollerinden atlara bırakıyor. Atlar da toynaklarına uygun klavyelerde rastgele yanıtlar yazarak görevlerini yerine getiriyor.

İzlanda’ya gelen ziyaretçilerin ülkenin sunduğu her şeyi doya doya deneyimlemelerini istediklerini söyleyen Visit Iceland Başkanı Sigríður Dögg Guðmundsdóttir, “OutHorse Your Email hizmetimiz de bunu yapmalarını, her daim tetikte olma baskısını alıp, tatilin tadını çıkarmalarını sağlıyor. Dünyada bir ilk olan hizmetimizle insanların işten sıyrılmalarını ve hak ettikleri, kesintisiz tatili yapmalarını umuyoruz” yorumunda bulunuyor.

OutHorse Your Email hizmetine dair detaylar, atların e-posta yanıtlamayı nasıl öğrendikleri ve daha fazlası outhorseyouremail.com adresinde yer alıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Visit Iceland
  • Reklam Ajansı: SS+K
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.