MediaCat

Tasty mutfağınıza girmeye hazırlanıyor

BuzzFeed, Tasty markasını akıllı ocak ve yeni uygulama ile destekleyecek.

Tasty mutfağınıza girmeye hazırlanıyor

Bir dijital medya şirketi tarafından ocak satılması pek de alışıldık bir şey değil. Fakat BuzzFeed, GE Appliance ile birlikte geliştirdiği akıllı ev aleti Tasty One Top’ın satışına Kasım ayında başlamayı planlıyor. Kullanıcılar, One Top aracılığı ile Tasty’de gördükleri tarifleri “akıllı” yönlendirmelerle hazırlayabilecekler.

Peki Tasty One Top nasıl çalışacak? Tasty One Top, BuzzFeed’in her ay 2.3 milyar video gösterimi alan popüler aşçılık markası Tasty‘e bağlı olacak. One Top’ın yanı sıra, bünyesinde 1,700 yemek tarifi videosu barındıran yeni bir Tasty uygulaması da devreye girecek. Uygulama ise ilk etapta iOS cihazlara indirilebilecek. Android versiyonu ise daha sonraki dönemlerde çıkacak. Kullanıcılar, uygulama aracılığı ile seçtikleri bir tarifi One Top kullanarak yapacaklar. BuzzFeed tarafından Bluetooth ile çalışan indüksiyon ocağı olarak tanımlanan One Top, yemek pişirmek için gerekli tava ve diğer ürünleri de destekleyecek. Hassas pişirme özelliği ile pişirme aracının yüzey sıcaklığı gözlemlenecek; küçük bir cihaz sayesinde pişirilen yemeğin iç sıcaklığı da ölçülebilecek. Böylece, kullanıcılar uygulamadaki tarifleri kusursuz bir şekilde yapabilme şansı yakalayacaklar.

Tasty One Top hakkında son birkaç detay daha sunalım. Tasty One Top’ın altıgen olan şekli, kullanıcıların Instagram paylaşımları düşünülerek tasarlanmış. Fiyatını merak edenler için ise Kasım ayında satışa sunulması beklenen ürünün ön satış fiyatının 149 dolar olarak belirlendiğini ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.