MediaCat

Tasarla Kan Dostum yarışmasına başvurular başladı

Türk Kızılay’ın tasarım yarışmasına başvuru için son tarih 15 Kasım.

Tasarla Kan Dostum yarışmasına başvurular başladı

Türk Kızılay tarafından kan bağışçılarına daha kaliteli, kullanışlı ve kolay bir Kan Hizmetleri Mobil Uygulaması sunmak için düzenlenen Tasarla Kan Dostum yarışmasına başvurular başladı.

Tasarlanacak mobil uygulamayla kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmanın yanı sıra yeni bağışçı adayları kazanmayı, farklı yaş ve özellikteki bireylerin kullanıcı deneyimlerini kolaylaştırmayı ve kan bağışı işlemlerinde bağışçıların daha hızlı ve kolay bir şekilde yönlendirilmelerini amaçlayan Türk Kızılay, yarışmaya başvuruları 15 Kasım tarihine kadar kabul edecek.

Tasarla Kan Dostum yarışmasına başvurular başladıTasarımcılardan kan bağışı için tasarlayacakları mobil arayüzde ürettikleri yaratıcı çözümlerin, kullandıkları tasarım dili ve tasarımın tutarlılığıyla kullanıcılara sundukları deneyimin altı kişilik jüri tarafından değerlendirileceği yarışmada birinci seçilen tasarımcı Türk Kızılay sosyal medya hesaplarından açıklanacak.

Tamamıyla gönüllülük esasına dayanan ve kazanan uygulamada, tasarımın kullanıldığı süre boyunca, tasarımcının ismine yer verilecek yarışmaya başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.