Tankut Karahan’ın yeni adresi belli oldu

Karahan, Demirören Medya Grubu'ndaki yeni görevine başladı.

06.06.2018 - 15:08 | Sencer Uçar

Tankut Karahan'ın yeni adresi belli oldu

Doğan TV Holding bünyesinde reklam grup başkanı olarak görev almakta olan Tankut Karahan, Demirören Medya Grubu Reklam Grup Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.

Karahan, yeni dönemde Hürriyet, Milliyet, Vatan, Posta, Fanatik, Euro D, televizyon ve radyo şirketleri ile dijital iştiraklerin reklam satışından ve Medyanet şirketinin tüm çalışmalarının sorumluluğunu üstlenecek.

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamasının ardından kariyerine Unilever Türkiye pazarlama departmanında adım atan Karahan, 1993 yılında geçtiği Inchcape Retrans bünyesinde iş geliştirme müdürlüğü ve lojistik koordinatörlüğü görevlerini üstlendi. 1995 yılında Nestle, R.J Reynolds ve Gillette’ten sorumlu müşteri direktörü olarak çalışmaya başladığı Pars/McCann Erickson’a 2001 yılında genel müdür olan Karahan, 2005 yılında ajansın çatı grubu olan McCann Worldgroup İstanbul’a CEO olarak atandı. Karahan, 2008 yılında ajans bünyesi içinde  digitalmccann’i kurdu. 2012 yılının başında gittiği Kanada’da MacLaren McCann’de kısa süre içerisinde genel müdür olarak atanan Karahan, ardından CARAT Kanada Başkanı oldu. Karahan, yeni görevinden önce Doğan TV Holding’de reklam grup başkanı olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.