Tang oyun sitesinden hediye yağmuru

TANG, yeni internet sitesinde (www.bigtang.net) eğlenceli dolu dünyanın kapılarını aralıyor...

03.08.2009 - 16:02 | MediaCat

TANG, yeni internet sitesinde (www.bigtang.net) eğlenceli dolu dünyanın kapılarını aralıyor. Özellikle 9-12 yaş çocukların ilgisini çekecek sitede, TANG gezegeninde, BIG TANG kahramanları ile azalan su kaynaklarını yenilemek için mücadele veriliyor.

Tang gezegeninde suyun çekilmesinin ardından kahramanlar Kung-Su, Matarama-Suko, Taşıma-Su, Damacana ve Sürahime-Suko karakterleri doğuyor. Tang karakterleri her gün suya kavuşmak için yeni bir maceraya atılırken çocukları da heyecanlı bir serüvene davet ediyor. Oyunun sonunda her günün birincisi kaykay veya scooter kazanırken her ayın birincisi ise bisiklet kazanacak.

Kraft Türkiye Pazarlama Direktörü Sibel Raif, internet sitesi ve oyunla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Tang 12 yıldır pazarda. Bu sürede çocuklar ile özel bir bağımız oluştu. Bu internet sitesi ile bu bağın daha da güçleneceğine inanıyorum. Çocuklar BIG TANG karakterleri ile hem eğlenecek hem de her gün bir hediye kazanacaklar. Yaz boyu bu eğlence devam edecek. Tang aktiviteleri bununla sınırlı kalmayacak. Çocuklar için yıl boyu devam edecek sürprizlerimiz olacak” dedi.

1997 yılından beri Türkiye pazarında yer alan TANG, yüzde 100 doğal aroması ve tamamen katkısız olması ile tüketicinin güvenini kazanan bir içecek. Aynı zamanda TANG portakal, limon, vişne, şeftali ve karışık meyve çeşitlerinin bir bardağı, günlük A, B2 (Folik Asit), B9 ihtiyacının %15’ini ve C vitamininin %55’ini karşılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.