MediaCat

Talenthouse’dan BM’nin kreatiflere çağrısına destek

Talenthouse, çalışmaların iletilmesi konusunda BM’ye destek veriyor.

Talenthouse’dan BM’nin kreatiflere çağrısına destek

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz günlerde Birleşmiş Milletler (BM) coronavirus salgınından korunmak ve salgının etkilerinin en aza indirilmesi adına tüm kreatiflere çağrıda bulunmuş ve çağrıyla eşzamanlı olarak bir de brief paylaşmıştı.

195 ülkeden 4 milyonu aşkın kreatif ve sanatçıyı bir araya getiren ekosistem Talenthouse, çalışmaların iletilmesi konusunda BM’ye destek vermek için kolları sıvadı. Başvurular, BM ile resmî işbirliğine giden Talenthouse üzerinden iletilebilecek. BM tarafından incelenen başvurulardan kısa listeye kalanlar bir mikro sitede yer alacak. Materyaller herkese açık olacak ve dileyen medya kuruluşu, marka ya da influencer bu materyallerden faydalanabilecek.

Talenthouse CEO’su Clare McKeeve, “İlk defa hepimizin aynı tarafta olduğu bir savaştayız. Perçinci Rosie (Rosie the Riveter) ve Lord Kitchener’ın Your Country Needs You posterleri savaş zamanında halkı harekete geçirmişti. Yaratıcı camianın, dünyanın dört bir yanından tüm toplulukları harekete geçirecek bugünün ikonik poster, görsel ve sanat eserlerini yaratabileceğine inanıyoruz” yorumunda bulundu.

Tüm reklam ajansları, topluluk ve bireyler, BM’nin çağrısına yanıt sunan işlerini sosyal medya platformlarında Dünya Sağlık Örgütü (@WHO), Birleşmiş Milletler (@UN), Talenthouse (@Talenthouse) hesaplarını mention’layarak ve #CovidOpenBrief #FlattenTheCurve #SafeHands #AloneTogether #ViralKindness #StopTheSpread #Coronavirus #Covid19 etiketlerini kullanarak paylaşabilir.

Talenthouse’da konuyla ilgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.