TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması sonuçlandı

TAÇ Bir de Sen Tasarla Yarışması’nın sonuçları açıklandı.

07.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Zorlu Tekstil Grubu’nun ev tekstil alanındaki lider markası TAÇ tarafından 10’uncusu düzenlenen “Bir De Sen Tasarla Yarışması”nda dereceye girenler açıklandı.

Gazeteci ve program yapımcısı Özlem Gürses’in moderatörlüğünü üstlendiği ödül töreni, Zorlu Holding Tekstil Grubu Başkanı Vedat Aydın, Can Yalman Design Kurucusu endüstriyel tasarımcı Can Yalman, akademisyenler ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi.

10’uncu TAÇ Bir De Sen Tasarla Yarışması’nda birincisi seçilen Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Ahmet Ağlamaz, 10 bin TL değerindeki ödülünü Zorlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Olgun Zorlu’nun elinden aldı.

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerinden Nurefşan Ateş’in ikinci olduğu yarışmada, üçüncülük ödülünün sahibi ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Yeşim Endes oldu. Törende, 6 adet Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu ve TETSİAD Özel Ödülü de sahiplerini buldu.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.