MediaCat

T-Virus ile 6 saat

Netflix’ten Resident Evil’ın tanıtımı için ABD’de altı saatlik canlı performans.

T-Virus ile 6 saat

Yeni dizisi Resident Evil için ABD’de rotasını sokaklara çeviren Netflix, Kaliforniya Santa Monica’da bir aktörü camdan kafese hapsetti.

Founders’ın hayata geçirdiği enstalasyonda yoldan geçenler, dizideki virüs olan T-Virus bulaştırılan aktörün saatler içerisindeki ürkütücü değişimine tanık oldu. Performans, TikTok’ta beş gün içerisinde 15 milyon görüntülendi.

Founders Kreatif Direktörü Felipe Rostagnol, “İnsanların tepkilerine şahit olmak harikaydı. Bugünlerde kitlenin dikkatini yakalamak güç. Performans bitene kadar altı saat boyunca bekleyenler oldu, korkuyu geçip sonunda Zero ile selfie çekmek için sıraya girdiler” yorumunda bulunuyor.

Dizinin tanıtımı için Netflix pazarlama ekibiyle birlikte T-Virus’ın etkilerini sıradan biri üzerinde göstermek istediklerini söyleyen ajansın kreatif direktörlerinden Martin Alfred ise, karşılaştıkları zorluğun, insanların gözü önünde gerçekleşen canlı bir etkinlikte aktörü Zero’ya dönüştürecek akıllı cam hücre kurmak olduğunu söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.