T-box meraklılarını Selçuk Erdem kitabıyla buluşturuyor

Yıllardır meraklılarını hoş sürprizlerle şaşırtan hınzır marka T-box, şimdi de kültür/ sanat denizlerine yelken açıyor...

04.08.2009 - 13:54 | MediaCat

Yıllardır meraklılarını hoş sürprizlerle şaşırtan hınzır marka T-box, şimdi de kültür/ sanat denizlerine yelken açıyor ve karikatürist Selçuk Erdem’in uzun süredir beklenen Selçuk Erdem3 kitabını yepyeni bir anlayışla sevenlerine sunuyor.

Hayata neşeli ve esprili bir çerçeveden bakan ve bu anlayışını ürünlerinden ambalajına, pazarlamasından iletişim diline kadar tüm faaliyetlerine yansıtan bir marka. olan T-box’ın yolu şimdi, güçlü mizah duygusunu usta çizgileriyle sanata dönüştüren Selçuk Erdem’le kesişiyor.

Selçuk Erdem3, tamamı renkli baskısı ve yepyeni çizgilerinden oluşan içeriği ile, 8 yıl aradan sonra karikatür severlerin özlemini giderecek.

T-box’ın, silindir saydam kutusunda, üzerinde Selçuk Erdem karikatürü basılı T-box t-shirtü ile sunduğu bu kitaba tüm T-box, Boyner, Beymen mağazalarından, seçkin kitabevlerinden ve marketlerden ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.