MediaCat

Ballantine’s ile sahne Ipsos KMG’nin oldu

“Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin” müzik yarışmasında Single Albüm’ün sahibi Ipsos KMG oldu.

Ballantine’s ile sahne Ipsos KMG’nin oldu

24 şirketin sadece şirket çalışanlarından oluşan grupların sahne aldığı, 7 hafta süren "Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin" müzik yarışmasında birinciliği Ipsos KMG “The Better Bros Company Band” isimli grubu ile kazandı.

Ipsos KMG Grubu ödülünü geçen yılın birincisi olan AVEA’nın Musikişinas grubunun elinden aldı. Ipsos KMG, Single Albüm’ün sahibi oldu. Ana sponsor Ballantine’s tarafından, gruba, prodüksiyon koordinatörlüğünü müzik dünyasının yakından tanıdığı isimler olan Alen Konakoğlu ve Cem Sarıoğlu tarafından yapılacak olan bir single albüm hazırlanacağı ve Türkiye’nin önde gelen basın organlarına ve müzik yazarlarına dağıtılacağı açıklandı. 

Ipsos KMG’nin Ekim 2011’de Synovate ile birleşmesinden sonra iki şirketten de üyelerle kurulan The Better Bros Company Band (BBCB) grubu birleşmesinin de sembolü haline geldi. Grup, ismini birleşmenin sloganı olan Better’dan aldı. Şirket içi organizasyonlarda da sahne alan bu müzik grubunun aynı zamanda çalışanların kaynaşmasına da öncülük ettiği belirtildi.

"Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin" müzik yarışmasında; ABank, Abbott, AkçanSA, Anadolubank, Astra Zeneca, Bmsmart, Citibank, Eser Holding, GFK, Gün Avukatlık Bürosu, ICF AIRPORT, ING Bank, İnnova, Ipsos KMG, Jotun Boya, Nestle, Netaş, Pirelli, Pozitif, Starcom MediaVest, Tagwondo, TEI, TTNET, Turkcell, Tüpraş, Vaillant Group gibi önemli şirketlerin müzik grupları yarıştılar.

Yarışma jüri üyeleri; Radyo D, Maximum Rock program yapımcısı ve müzik yazarı Güven Erkin Erkal, Rock FM’den "Long Play"in yapımcısı Sezen Aladağ, MTV Türkiye Genel Yayın Yönetmenliği döneminden tanıdığımız Spectrum Medya Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Birol’dan oluştu. Ayrıca; her hafta yarışmada konuk jüri kategorisinde basın ve sanat camiasından ünlü isimler de ağırlandı.  Gruplar, Dream TV Genel Yayın Yönetmeni Şafak Ongan, Hürriyet Gazetesi Müzik Yazarı Barış Akpolat, Milliyet Gazetesi Müzik Yazarı Tolga Akyıldız, "Takım Oyunu" adlı albümleri ile çıkış yapan Multitap Grubu üyeleri; Selim Siyami Sümer, Sertaç Özgümüş, Taçkın Bilal, Ali Cihan, Aktüel Dergisi Müzik Editörü Sebla Koçan, Bant Magazine Genel Yayın Yönetmeni Aylin Güngör ve Aydilge gibi sürpriz isimlerin katılımı ile değerlendirildi.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.