MediaCat

Süt şişesinden banka kredisi

ING Bank ve Migros Grubu yepyeni bir iş ortaklığına imza attı.

Süt şişesinden banka kredisi

ING Bank ve Migros Grubu arasındaki işbirliği kapsamında müşteriler 9 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisine mesai saatleri dışında, hafta sonları, resmi tatil ve bayramlarda tüm süreçlerini Migros Grubu mağazalarından tamamlayarak, dosya masrafsız, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma imkânına sahip oluyor.

3 bin, 6 bin ve 9 bin lira olmak üzere üç farklı kredi paketinden oluşan ‘Taze Kredi’; 24, 36 ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Başvuru için sadece nüfus cüzdanı yeterli olurken, dosya masrafsız olarak sunulan Taze Kredi‘nin başvuru, başvuru değerlendirmesi, formların doldurulması ve kredi tutarının temin edilmesi 5 dakikalık süre içinde Migros Mağazaları’nda bulununan ING Bank standında gerçekleşiyor.

Taze Kredi başvurusu yapmak isteyen ihtiyaç sahibi, raflarda yer alan süt şişeleri paketlerindeki kodlar aracılığıyla SMS gönderimi yaparak kredi talebinde bulunuyor. Merkezi değerlendirmenin ardından ING Bank Çağrı Merkezi ihtiyaç sahibine ulaşıyor ve Migros mağazalarında yer alan ING Bank stantlarına yönlendiriyor. Stantta görevli olan belge sorumluları yardımıyla tamamlanan belgeler ardından, müşteri süt şişesi paketindeki kart ile ING Bank ATM’si üzerinden kredi bedelini çekebiliyor ya da kartı harcamaları sırasında kullanabiliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.