MediaCat

SunExpress’ten İstanbul’u aradan çıkaran kampanya

Marka, aktarmasız uçuşlarını yeni kampanyası ile tanıtıyor.

SunExpress’ten İstanbul’u aradan çıkaran kampanya

Türk Hava Yolları ile Lufthansa‘nın ortak kuruluşu SunExpress, yayınladığı yeni kampanyada aktarmasız seferlerinin avantajlarına dikkat çekiyor. “İstanbul çık aradan!” sloganı ile yürütülen kampanyada, yolcuların direkt uçuşlarla hem zaman kazandığı hem de daha rahat seyahat edebildiği olgusu vurgulanıyor.

Kampanya çerçevesinde, aktarmalı seferlerin merkezi konumunda olan İstanbul’un zorunlu uçuş güzergâhı olarak eleştirel karaktere büründürüldüğü beş ayrı film çekildi. istanbulcikaradan.com sitesinde ve SunExpress’in bütün sosyal medya kanallarında yürütülen kampanya Adana, Kars, Diyarbakır, Trabzon ve Almanya filmlerinden oluşuyor. İlk 3 günde 500 binin üzerinde kişiye ulaşan çalışma, kampanya için hazırlanan mikrositede yer alan uçak bileti ödüllü kelime oyunuyla da ilgi çekiyor.

Ajans Y imzası taşıyan kampanyanın farklı mecralardaki ayakları farklı medya ajanslarınca yürütülüyor. Online mecralar için Almanya merkezli bir ajans olan Spacedealer ile çalışan marka sosyal medya için ayrıca Corpusad ile çalışıyor. Radyo mecrasını Speed‘in üstlendiği kampanyanın İzmir’deki açıkhava yönetimi ise Ottomedya tarafından gerçekleştiriliyor.

20 Ağustos’ta başlatılan kampanyanın 5 hafta boyunca yayında kalması planlanıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.