Ströer- Kentvizyon’dan yeni bir görüntüleme teknolojisi: Boom-in

Kampanyanın yayınlandığı reklam ünitelerinin bulunduğu noktalardan herhangi biri tıklandığında asım adedi ve adres sınıfı bilgilerine ulaşılabiliyor.

29.09.2012 - 13:49 | MediaCat

Ströer-Kentvizyon, reklamverenlere ve ajanslara, açıkhava kampanyalarını online olarak harita üzerinden takip edebilme imkanı sunuyor.  İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da devreye giren Boom-in sistemiyle firmalar, yayınlanan açıkhava kampanyalarını http://boom-in.stroer.com.tr adresinden izleyebiliyorlar.

Özel görüntüleme teknolojisi Boom-in’e, Ströer-Kentvizyon’un verdiği ID ve şifrelerle giriş yapılabiliyor; sistem üzerinden kampanyanın yayınlandığı reklam ünitelerine, bölgeler, caddeler, sokaklar gibi bilgilere kolayca ulaşılabiliyor.

Reklamveren ve ajanslar, Boom-in ile 4 büyük ilde yer alan Ströer Kentvizyon’un tüm CLP, Billboard, Megalight gibi reklam ünitelerinin kesinleşmiş rezervasyonlarını ileriye dönük olarak Google haritaları üzerinde sokak detayında görüntüleyebiliyor. Kampanyanın yayınlandığı reklam ünitelerinin bulunduğu noktalardan herhangi biri tıklandığında seçilen adresteki asım adedi ve adres sınıfı bilgilerine ulaşılabiliyor. Boom-in sayesinde reklamverenler ve ajanslar açıkhava kampanyalarına internet üzerinden diledikleri zaman erişerek izleyebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.