MediaCat

Street Fighter’ın yeni dövüşçüsü Albay Sanders

KFC Kanada’dan Street Fighter 6’da Albay Sanders ile meydan okuyanları kazandıran kampanya.

KFC Kanada, Street Fighter serisinin son oyunundaki dövüşçüler arasına kurucusu Albay Sanders’ı dahil etti.

Oyunseverlerle yakın tarihte buluşan Street Fighter 6’da oyuncular kendi avatarlarını yaratarak dövüşebiliyor. Steam’de çokça ilgi gören oyunun sunduğu olanaklardan biri de yaratılan bu avatarların tariflere (recipe) dönüştürülerek paylaşılabilmesi. Bir oyuncu hazır tarif kodunu girdiğinde yaratılan avatarla oynayabiliyor. Oyun editörünü kullanan KFC Kanada ve ajansı Courage da beyaz saçından çerçeveli gözlüğüne ve sakalına dövüşçü Albay Sanders’ı yaratarak WFFCHCV5A koduyla indirilebilir hale getirdi. Tarif kodunu kullanarak oyunu Albay Sanders ile oynayanlar, dövüşlerdeki kombolarını kaydedip sosyal medyada paylaşabiliyor ve 31 Ağustos tarihine kadar 50 dolar değerinde hediye kartı kazanabiliyor.

Tüm markaların espor evrenine girmek istediklerini söyleyen KFC Kanada Pazarlama Direktörü Azim Akhter, oyuna tariflerin dahil edilmesiyle birlikte en ikonik marka varlıkları aracılığıyla oyuncularla organik bağ kurma ve oyunun kendisine özgü bir değer yaratma fırsatı gördüklerini söylüyor.

Courage CCO’su Dhaval Bhatt ise “Street Fighter 6 çıktığı anda bunun üzerine atlamamız gereken bir fikir olduğunu biliyorduk. Yeşil ışık yanmadan Albay’ı tasarlamaya ve kampanyaya hazır hale getirmek için gerekenleri oluşturmaya başlamıştık. Basitçe söylemek gerekirse böyle bir fikir varsa öylece duramazsınız. Ya uygular ya da fırsatı kaçırırsınız” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.