Stratejik ve taktiksel pazarlama

Ann Handley Marketing Forum'da

23.11.2012 - 15:50 | MediaCat

27 Kasım’da Four Seasons Hotel’de gerçekleşecek olan MediaCat Marketing Forum önceki yıllarda olduğu gibi alanında uzman dünyaca ünlü profesyonelleri ağırlamaya devam ediyor: Bu isimlerden biri de Ann Handley.

Handley’nin saymakla bitmez marifetlerini şöyle sıralayabiliriz:

400 bin üyesi bulunan ve pazarlama konusunda en iyi online platformlardan biri olan MarketingProfs’ta pazarlama profesyonellerine stratejik ve taktiksel pazarlama know-how ve eğitimleri veriyor.

Şirket ve organizasyonlara dijital dünyada doğru iletişim ve ilişki kurmaları adına dijital içerik yaratmak ve yönetmek konusunda destek sağlıyor. Kendisi “Content Rules: How to Create Killer Blogs, Podcasts, Videos, EBooks, Webinars (and more) That Engage Customers and Ignite Your Business” (Wiley, 2011) isimli çok satanlar kitabının da ortak yazarı.

Aynı zamanda strateji yönetimi yapıyor. Yeni medya araçlarını kullanarak dijital ortamda gruplar yaratmak ve topluluklar oluşturmak üzerine çalışıyor ve bu şekilde marka bilinirliği ve değerini arttırmayı hedefliyor.

Entrepreneur Magazine’de köşe yazıyor; MarketingProfs Daily Fix blog’una da günlük yazılarıyla katkı sağlıyor. Belli aralıklarla The Huffington Post, American Express OPEN Forum ve Mashable için de yazı yazıyor.

Interaktif pazarlama alanında ilk haber ve yorum sitesi olan ClickZ’nin (www.clickz.com) de kurucu ortağı. Aynı zamanda yerel ve uluslararası ticari ve tüketici yayınlarında tam 12 sene iş editörlüğü ve yazarlığı yapmışlığı var.

27 Kasım 2012′de gerçekleştirilecek MediaCat Marketing Forum’a ilişkin detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.