MediaCat

Hawkins yolcusu kalmasın!

Stranger Things’in meşhur kasabası Hawkins, meraklılarının dünyasını altüst etmek için Los Angeles’a geliyor.

Hawkins yolcusu kalmasın!

Hayranları haberdardır; Netflix’in en popüler dizilerinden Stranger Things’in Eylül 2020’de başlaması planlanan dördüncü sezonu coronavirus nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelenmişti.

2016 yılından beri dizi karakterleriyle birlikte Hawkins kasabasında yaşanan çetrefilli olaylara ortak olan sevenlerinin hayal kırıklığı ve özlemini gidermek isteyen Netflix, kasabanın onu sevenlerin “güvenle” dolaşabilecekleri bir versiyonunu hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Stranger Things hayranlarının arabalarından inmeden 1985 yılının Hawkins’ini keşfedebilecekleri Stranger Things Drive-Into için biletler 26 Ağustos itibarıyla satışa çıkacak. Los Angeles’ta gerçekleşecek etkinlik için araba başı bilet ücretiyse 59 dolar.

Ziyaretçilerin Stranger Things’teki en akılda kalıcı sahnelerden bazılarını deneyimleyip daha önce görmedikleri bazı şaşırtıcı olaylara da tanıklık edebileceklerini açıklayan Netflix’in Ekim 2020 itibarıyla kapılarını açacak hayalî kasabasının COVID-19 pandemisi nedeniyle pek çok etkinliğin iptal edildiği bu dönemde yüzleri güldürecek bir Cadılar Bayramı etkinliği olması hedefleniyor.

Ziyaretlerin birer saatle sınırlandırılacağı etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için Stranger Things Drive-Into’nun resmî iternet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.